Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... Certificat de validare a datoriei….in asociatie un ...
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

Certificat de validare a datoriei….in asociatie un locatar ...

Certificat de validare a datoriei….in asociatie un locatar a primit cardul de energie dar in locuinta sta doar fiica acestuia….posesorul cardului locuieste la o alta adresa. Pot elibera certificatul pe numele acestuia? Multumesc!
Adresa din buletin si din card trebuie sa fie aceeasi, adica a asociatiei dvs(mie mi-a cerut un locatar certificatul si, cand am verificat, erau amandoua pe alta adresa, dar el a crezut ca ia de unde locuieste fizic).
Multumesc!