Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Daca am 30de ani de munca,locuiesc intr-o zona cu ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Daca am 30de ani de munca,locuiesc intr-o zona cu poluare si ...

Daca am 30de ani de munca,locuiesc intr-o zona cu poluare si am 64 de ani si 5luni cand as putea sa ies la pensie?
La 65 ani.