Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Impozit pe venit, ... Contact de colaborare; calcul impozit pe venit
Discuție deschisă în Fiscalitate - Impozit pe venit, CAS, CASS

Contact de colaborare; calcul impozit pe venit

Buna seara prin contact de colaborare cum se calculeaza impozitul pe venit?se calculeaza anual sau lunar?daca este un contact de colaborare prestari servicii in valoare de 3000 lei cum se fac calcule ?
george-neagu, moderator
va retine platitorul de venit impozit de 10% daca e un contract ocazional