Forum Discuţii juridice Poliţe de asigurare, reasigurare ... BUNA ZIUA, Va rog frumos daca ma puteti ajuta cu ...
Discuție deschisă în Poliţe de asigurare, reasigurare şi probleme juridice conexe

BUNA ZIUA, Va rog frumos daca ma puteti ajuta cu cateva informatii,eu ...

BUNA ZIUA,

Va rog frumos daca ma puteti ajuta cu cateva informatii,eu am asigurarea la EUROINS,sora mea a murit in urma unuin accident rutier si trebuia sa fim despagubiti(DAUNE MORALE) de ei,dar am aflat ca au intrat in insolventa,dosarele familiei se afla pe portalul de judecata dar nefiind solutionate.Care e procedura?se mai ia in calcul ceaa ce e in instanta,se vor mai face urmatoarele judecatii si va trebuii sa despagubeasca EUROINS?,sau trebuie sa depunem cererea de plata catre FGA?
Nu stiu cum sa procedez in situatiaa de fata....
Bună ziua,

După ce se soluționează și hotărârile rămân definitive da, vă adresați FGA. Aveți detalii aici:
www.avocatnet.ro/articol_639...