Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Am câștigat procesul cu, casa de pensii Ilfov.Sunt 3 ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Am câștigat procesul cu, casa de pensii Ilfov.Sunt 3 luni de ...

Am câștigat procesul cu, casa de pensii Ilfov.Sunt 3 luni de atunci și nu am primit cheltuielile de judecată și nici nu mi-a fost recalculată pensia.Cand produce efecte hotărârea judecătorească.
Dacă sunteți de acord trimiteți la mine prin mesaj privat cele două hotărâri judecătorești.Ma faceți mai mult curios de ce casa locală nu aplică acele hotărâri.Atentie!Eu nu am studii juridice.Dupa ce le studiez, mă voi hotărî dacă mă implic in rezolvarea pe cale amiabilă a problemelor d-voastră.