Forum Discuţii juridice Magistraţi şi Admitere în ... examen magistratura pentru cei cu experienta?
Discuție deschisă în Magistraţi şi Admitere în magistratură

examen magistratura pentru cei cu experienta?

Nu stiti daca se mai organizeaza anul acesta exmen de admitere la magistratura , pentru cei care au deja 5 ani vechime in profesie?
Din cate am auzit eu de la colegi, acesta va fi ultimul examen de acest gen, pentru cei cu 5 ani vechime. De la anul se va intra numai prin INM.
Se fac angajari si la Avocatul poporului:
NOTÃ
● Posturile de consilieri şi experţi nominalizate ca vacante pot fi solicitate de cei care îndeplinesc condiţiile legale.
● Doritorii pot obţine informaţiile necesare la telefon: 312. 94. 62/ int. 224
Bucureşti, 30 noiembrie 2006

[ link extern ] /
multumim pt informatie
deci concurenta v-a fi acerba?:Oaoleu...sa punem mana pe invatat