Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Ierarhizarea functiilor. Referentul de Specialitate, S ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Ierarhizarea functiilor. Referentul de Specialitate, S (studii ...

Ierarhizarea functiilor.
Referentul de Specialitate, S (studii superioare), este de nivel superior, inferior sau egal Inspectorului de Specialitate S ? -personal contractual, institutie publica. Va rog sa-mi indicati si cadrul legal . Multumesc anticipat pentru raspuns.
Nu exista o ierarhizare a functiilor mentionate intr-un act normativ...
Conform Legii salarizării nr.153/2017, cele două funcții menționate de Dvs. sunt la același nivel de salarizare.