Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate - partida simplă ... Inspectorii antifraudă au dreptul de a controla ...
Discuție deschisă în Contabilitate - partida simplă şi obligaţii fiscale declarative pentru PFA, II, AF

Inspectorii antifraudă au dreptul de a controla registrul de pacienți?

Bună ziua. Inspectorii antifraudă au dreptul de a controla registrul de pacienți întru-un cabinet medical?
george-neagu, moderator
De avocat aveți nevoie. Eventual acesta poate colabora cu un expert contabil pe probleme punctuale și tehnice, dacă are nevoie. Dar strict raportat la întrebarea dvs, doar un avocat va poate ajuta, cu o strategie de abordarea a procesului și cu asistenta în timpul controlului.