Forum Discuţii juridice Executare silită Intr-un dosr de executare silita, am facut ...
Discuție deschisă în Executare silită

Intr-un dosr de executare silita, am facut contestatie, s-a suspendat ...

Intr-un dosr de executare silita, am facut contestatie, s-a suspendat executarea silita pana la decizia definitiva.
Intre timp m-am razgandit (am studiat dosarul mai atent) si mi-am dat seama ca nu am sorti de izbanda.
Am primit deja citatie (si cu siguranta si paratul)
Nu am platit taxa de timbru, fotocopierea dosarului trimis la instanta si cautiunea.
Daca renunt la judecata (in ideea diminuarii taxelor) , ce taxe ar mai fi de plata ?
Daca am achitat deja un onorariu avocatial, am sanse sa-l recuperez?

Multumesc!
O sa fiți obligat la plata aferenta copierii dosarului de executare,a.In ceea ce privește recuperarea onorariului integral nici nu poate fi vorba,av a formulat contestația,probabil un răspuns la întâmpinare, a studiat actele etc.Mai mult decât atât avocatul.a achitat taxe din sumele respective asa ca discutați amiabil și vedeți cum și dacă va înțelegeți..
CABINET AVOCAT NICULESCU IONUT, Avocat