Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Acțiuni Napolact
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Acțiuni Napolact

Daca stie cineva, acțiunile Napolact, se pot vinde, cat valorează ?
george-neagu, moderator
Le puteți vinde doar catre un alt acționar la aceasta firma, prin contract de vânzare actiuni încheiat la notar.
Pretul îl stabiliți de comun acord cu cumpărătorul.
Dacă nu cunoașteți astfel de persoane și vreți sa va vindeți deținerile de actiuni, luați legătura cu reprezentanții firmei.
george-neagu, moderator
Multumesc