avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 166 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Fonduri europene, finanţări ... minimis ajutoare nerambursabile
Discuție deschisă în Fonduri europene, finanţări nerambursabile, grant-uri

minimis ajutoare nerambursabile

am dori sa achizitionam utilaje prin programul minimis si vrem sa stim care sunt pasii de urmat
Cel mai recent răspuns: Holda Finance , Consultant credite si finantari 16:42, 25 Februarie 2010
POS-CCE Axa 1, POR 4.3 sau PNDR M312.
In functie de locatie si de dimenisunea firmei.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Fonduri nerambursabile Florin Cornea Florin Cornea Sunt medic de familie într-o zonă rurală (cu competenţe de medicina muncii şi ecografie). Doresc să ştiu dacă pot să achiziţionez aparatură ... (vezi toată discuția)
Contabilitate la pachet cu servicii de consultanta manageriala? Sov Consulting Sov Consulting Desi nu am in obiectul de activitate prestarea de servicii contabile, expertizari contabile etc., totusi, in oferta mea si in materialele mele publicitare ... (vezi toată discuția)
Fondurile europene -- sunt disponibile pentru start-up? Sov Consulting Sov Consulting Raspunsul este: pentru anumite afaceri si in anumite conditii fondurile europene sunt disponibile si unor societati comerciale noi (fara activitate economica ... (vezi toată discuția)