Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Prima ieșire din indiviziune. Știe cineva dacă ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Prima ieșire din indiviziune. Știe cineva dacă proiectul privind ...

Prima ieșire din indiviziune. Știe cineva dacă proiectul privind prima ieșire din indiviziune privind bunurile imobile, a fost aprobat ?
Nu .este inca la Camera Deputatilor
[ link extern ]