Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Buna! Pe data de 20/03/2024 am un termen intr-un dosar ...
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

Buna! Pe data de 20/03/2024 am un termen intr-un dosar civil ...

Buna! Pe data de 20/03/2024 am un termen intr-un dosar civil unde s-a facut apel. As vrea sa stiu daca as putea cere un alt termen pe motiv ca nu mi-am luat inca aparator. Multumesc!
El singur nu s-a făcut. Iar dacă prin acest impersonal, omiteți să spuneți că dvs. l-ați făcut, atunci ...
De cerut se poate orice. Dar, dacă dvs. sunteți apelantul, sunt mari șanse să nu-l obțineți.
romascanu, moderator