Forum Discuţii juridice Securitate şi Sănătate în ... Buna ziua,in situația in care seful de birou este in ...
Discuție deschisă în Securitate şi Sănătate în Muncă (fost Protecţia Muncii)

Buna ziua,in situația in care seful de birou este in Co cine ...

Buna ziua,in situația in care seful de birou este in Co cine poate face instruirea periodica si respectiv cine poate semna instruirea respectiva?
Mulțumesc frumos .
Persoana care il inlocuieste si semneaza si celelalte acte in numele dumnealui.
In fisa de post a sefului de birou, aprobata de angajator, se nominalizeaza persoana care il inlocuieste pe perioada cat acesta nu este prezent in firma.