Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Casa de marcat obligatorie?
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Casa de marcat obligatorie?

Urmează sa îmi deschid un SRL și voi preda cursuri de muzica la o locație fizica. Totuși, plățile se vor face doar în baza de factura, fără Cash sau plata cu cardul la locație. Mai am nevoie de casa de marcat în aceasta situație?
Nu aveti ce face cu casa daca dvs doar facturati si incasati cu opm deci nu va trebuie.