Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Daca PFA medic poate sa deducă chiria pentru un un ...
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Daca PFA medic poate sa deducă chiria pentru un un aparat medical ...

Daca PFA medic poate sa deducă chiria pentru un un aparat medical necesar activitatii care este închiriat de la o firma de aparatura medicală din altă țară UE.
daca platiti impozit pe venit nu aveti ce deduce