Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Fisa postului
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Fisa postului

Va rog mult sa ma ajutati cu un model de fisa postului pentru AJUTOR BUCATAR, PIZZAR, si LUCRATOR BUCATARIE. Va multumesc!!!!
Multumesc frumos !!!
Am o mare rugaminte la voi daca ma puteti ajuta si pe mine cu doua fise ale postului:
1. 311503 - MAISTRU INTRETINERE SI REPARATII MASINI UNELTE, UTILITATI, SERVICE, PROTOTIPURI
2. 516104 - SERVANT POMPIER

Va multumesc anticipat!
servant pompier
[ link extern ]

maistru intretinere
[ link extern ]

Modele respective pot fi adaptate pentru situatia dvs....