avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 2066 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Fisa postului
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Fisa postului

Va rog mult sa ma ajutati cu un model de fisa postului pentru AJUTOR BUCATAR, PIZZAR, si LUCRATOR BUCATARIE. Va multumesc!!!!
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 13:48, 23 Ianuarie 2012
Multumesc frumos !!!
Am o mare rugaminte la voi daca ma puteti ajuta si pe mine cu doua fise ale postului:
1. 311503 - MAISTRU INTRETINERE SI REPARATII MASINI UNELTE, UTILITATI, SERVICE, PROTOTIPURI
2. 516104 - SERVANT POMPIER

Va multumesc anticipat!
servant pompier
[ link extern ]

maistru intretinere
[ link extern ]

Modele respective pot fi adaptate pentru situatia dvs....

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Fisa postului de asistent tehnic sergiumarin sergiumarin Va rog mult sa-mi prezentati o fisa de post pentru asistent tehnic in cadrul unui proiect desfasurat in colaborare cu UNICEF....se refera la protectia ... (vezi toată discuția)
Fisa postului bucatar sef noiembriesm noiembriesm Buna ziua, Ma poate ajuta cineva cu fisa postului pentru Bucatar Sef. Multumes frumos. (vezi toată discuția)
Fisa post - 9411- aj.la prepararea prod. alim.de tip "fast-food" Roxana Brancoveanu Roxana Brancoveanu Am conceput fisa postului pt. 9411 daca va este de folos :) FISA POSTULUI – AJUTORI LA PREPARAREA PRODUSELOR ALIMENTARE DE TIP ... (vezi toată discuția)