Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... cecuri auto
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

cecuri auto

buna,
am si eu o intrebare...
cecurile pt autoturisme de 5000 lei emise inainte de 1989 mai au valoare la ora actuala?
ce suma de bani se mai poate scoate de pe aceste cecuri??
mergi la CEC si vezi cat iti ofera, cred ca undeva pana la 50000 lei.
Dar incearca