Forum Suport Tehnic Opinii despre avocatnet.ro PARERI DE LA SI DESPRE MEMBRI
Discuție deschisă în Opinii despre avocatnet.ro

PARERI DE LA SI DESPRE MEMBRI

Pentru a evita intepaturile din topicurle deschise, va rugam ca opiniile despre diversi membri ai forumului sa vi le exprimati in acest topic.
Mai exact, intrucat persoanele care apeleaza a acest forum cauta pareri ale unor specialisti si intrucat acestia nu trebuie sa fie nevoiti sa asiste la intepaturile membrilor, va rugam sa va exprimati in cadrul acestui topic nemultumirile despre membri sau diversele dispute pe care le aveti cu acestia.
de ce este site-ul accesibil doar "anumitilor"?? mie nu mi se pare....eu nu vad asta, vad ca oricine poate sa raspunda si nu este blamat, luat in ras...bine, conditia este ca persoana care nu are studii de specialitate juridica sa nu induca in eroare si sa dea solutii total gresite, a caror consecinta ar fi ..... "clientul" :D comunitatii avocatnet sa intreprinda actiuni sugerate aci si gresite....asta e o fateta a chestiunii.....eu, ca si multi colocatari ai site-ului, sper, nu ma opun:)....tara libera.... site liber.....