Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Dosarul preturilor de transfer
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Dosarul preturilor de transfer

Cine intocmeste Dosarul preturilor de transfer? Un angajat al firmei sau cineva care este specializat?#-o
Dosarul poate fi intocmit si de un angajat al firmei, daca detine cunostinte, sau se poate apela la serviciile unei persoane specializate.