Forum Discuţii juridice Problemele profesionale ale ... Este valabila atestarea unui consilier juridic?
Discuție deschisă în Problemele profesionale ale consilierilor juridici

Este valabila atestarea unui consilier juridic?

Consilierul juridic poate atesta o ,, Declaratie de asociat si administrator? " De ce Judecatori de la ORC Ilfov nu fac diferenta de asa ceva si cei de la Bucuresti fac? Unde ma pot documenta pentru asa ceva?
Cunoasteti cumva daca se accepta la vreun ORC din tara declaratiile atestate de consilierii juridici?
Da, la ORC Ilfov am depus foarte multe astfel de acte si au fost acceptate, eu inital am crezut ca am uitat sa o depun si am fost la ORC Bucuresti la cel de al 2-lea termen cu aceeasi ,, Declaratie...'' pe care au respins-o.
Multumesc celor care mi-au raspuns.