avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 604 soluții astăzi
Forum Activitate irinabob

Activitate irinabob

buna ziua,
as dori sa ma lamuriti intr-o privinta ce-as putea face,unde ar trebui sa ma adresez?!
-am primit decizia de pensionare luna aceasta,dar nu si banutii posta a distribuit deja banii ptr luna in curs la toti vecinii mai putin persoana in cauza,
-unde ar trebui sa intreb va rog?
multumesc!
Răspuns la discuția credit bancar
multumesc ptr raspuns,pun munte conditii ,giranti cu toate ca nu sunt rau platnic,am venitul destul de ok
Discuție credit bancar
buna ziua,ma poate indruma cineva unde pot merge sa -mi iau un credit bancar,doar cu salariu meu am tot incercat la anumite banci dar.....
multumesc anticipat!
buna ziua,care sunt pasii ptr ao contestatie la decizia de pensionare de invaliditate? stiu ca in termen de 30 dezile,dar se mai poate face aceasta daca,primesc plata pe luna in curs? multumesc
Răspuns la discuția transfer de la medic
multumesc am rezolvat!
Buna ziua,vreau sa-mi transfer copilul de la un medic la familie la un altul,cum ar trebui sa procedez va rog?
multumesc!

multumesc
multumesc este clasa I
buna ziua,ptr ca mi-a expirat cartea de identitate si nu am certificatul de casatorie (fiind pe rol dosarul ptr divort),am mers la tribunal si am facut cerere ptr a-mi se elibera dar nu mi-a fost aprobata de judecator,ce mai pot face? momentan am carte de identitate provizorie dar nu ma pot folosi de ea,majoritatea institutiilor nu vor sa o recunoasca ca un act de identitate!
multumesc!
Răspuns la discuția executare
intrebarea e ce mai pot face?