Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... Casatorie la 16 ani-consecinte
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

Casatorie la 16 ani-consecinte

buna,va rog sa m ajutati dak se poate am 16 ani jumatate sunt cu un baita de 20 de ani de 2 ani impreuna parintii nu sunt deakord ku el si eu sufar mult vrem sa ne casatorim da ne este frica de parintii.......vrea sa plec de acasa de buna voie si sa ma mut l el dar parintii o sa vina dupa mine cu politia sigur ce putem face parintii pot sa i faca vreun rau lui sau pot sa ma ia de akolo dak eu nu vrea sa plek...rasp urgent dak se poate...si in leg ku scoala sa nu m judecati deoarece scoala o sa o continui e de acord sa m intretina la scoala pana o termin ast rasp voastre multumesc
multumesc pt rasp date ...............eu stiu ca nu e bine da nici asa nu mai pot sta ma afecteaza forte mult ma distruge incet incet si ne iubim prea mult sa renuntam la o rel de 2 ani:(( nici pe ascuns nu ma pot vedea ca se afla foarte usor si apoi e mai rau