Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... mostenire dupa tata
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

mostenire dupa tata

in cazul in care mama a decedat si nu s.a facut nici un fel de succesiune, iar tatal se recasatoreste, dupa decesul tatalui sotia acestuia beneficiaza de vreo mostenire? in concluzie, ce se poate face ca bunurile dupa urma tatalui sa apartina doar copiilor acestuia?
De data asta, in meciul avocati-consilieri au invins primii. Vor fi fost ei mai buni sau adversarul mai altfel?

:yeah:

:bow: pentru doua minti pline de carte si de umor: u.b.i.k. si romascanu.