Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... Penalitati intretinere
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

Penalitati intretinere

Cum vi se pare 0.2% din suma restanta, penalitate pe ziua de intarziere cu plata intetinerii?
Mi se pare enorm, in conditiile in care restatnta nu presuune rea vointa, timpul trece, si banii nu se inmultesc...
:offtopic:
@LocatarB
De ce nu cititi mai atent(-a) ce scrie @STA?
Ca asta sustine si presedinta asociatiei de la blocul dumnealui (-ei)
elga50, moderator