Forum Discuţii diverse Răspunsuri în comunitate De ce a plecat Legally ?
Discuție deschisă în Răspunsuri în comunitate

De ce a plecat Legally ?

Stie cineva de ce a plecat Legally ?
Am ramas surprins, sa speram ca nu e ceva neplacut, dar daca e de bine, Doamne ajuta, ii dorim numai bine.
Multumesc daca poate cineva sa imi spuna ceva.

Mult noroc si sanatate , Ana Cristina Margu !

Ai fost o colega de forum extraordinara si un ajutor nepretuit pentru toti cei care au avut nevoie de sfaturile tale competente .
Multumesc frumos. Dealtfel , incurajarile voastre au au avut un rol decisiv in revenirea mea.Probleme vin si trec .Uneori suntem vulnerabili in fata lor.Dar avem resurse nesperate si cadem mereu in picioare.Important e sa nu renuntam la idealurile noastre, daca s-a intamplat sa esuam o data, de 2 ori, de mai multe ori, sa nu renuntam.Trin aproape de voi si va pretuiesc. :)
Toate cele bune si voua si succes deplin in orice activitate inteprindeti.:luck:
ContSters181996, utilizator
Eu cred ca topicul asta poate fi inchis, avand in vedere ca s-a intors Legally .
Intoarcerea asta este inca un semn ca avocatnet creeaza dependenta .