Forum Discuţii juridice Funcţionarii publici şi ... Reincadrare conform Legii nr. 284/2010
Discuție deschisă în Funcţionarii publici şi problemele lor juridice

Reincadrare conform Legii nr. 284/2010

Buna seara!
Va rog frumos sa ma ajutati cu un raspuns...
Cum va fi reincadrata conform Legii 284/2010 o persoana care in decembrie 2010 avea functia publica de executie de inspector, clasa I, grad profesional superior, treapta 2 de salarizare, gradatia 4?
Va multumesc!
Multumesc!