Forum Discuţii juridice Contencios administrativ sau ... Cum pot sa verific daca s-au depus motivele de recurs?
Discuție deschisă în Contencios administrativ sau probleme juridice cu autorităţile, contravenţii

Cum pot sa verific daca s-au depus motivele de recurs?

Am avut un proces cu finantele pentru restitiurea taxei de poluare. Procesul a avut loc pe 21 mai la Braila, si am avut castig. Pana la ora aceasta nu am primit nici o instiintare care sa-mi spuna ca s-a depus recursul sau nu.Cum pot sa stiu daca s-a depus recursul,si can ar fii urmatorul proces. VA MULTUMESC .
Multumesc pentru sugestii.