Forum Discuţii juridice Problemele profesionale ale ... Cursuri de perfectionare pentru consilierii juridici
Discuție deschisă în Problemele profesionale ale consilierilor juridici

Cursuri de perfectionare pentru consilierii juridici

As dori sa aflu unde as putea face niste cursuri de perfectionare pt. consilier juridic. Am auzit ca vor fi ceva cursuri la Mamaia in septembrie 2008 pentru juristi debutanti, daca stiti ceva si in legatura cu asta as dori detalii. Va multumesc!!
Eu m-am inscris pt acest curs.Ati participat cumva..pt ca aveam nevoie de o parere......
M-as inscrie si eu..dar fiind din Constanta....
stiti cumva la cat se ridica costurile?
910 ron acesta de la poiana brasov plus 990 cazare si masa completa 4 zile
Succes. Va asteptam cu impresii si eventual noutati.

Dupa drum, problemele curente de la inceput de saptamana, ne puteti impartasi ceva din ceea ce s-a petrecut acolo?
Aurelian Cîcu, Consilier juridic