avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 704 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Problemele profesionale ale ... Cursuri de perfectionare pentru consilierii juridici
Discuție deschisă în Problemele profesionale ale consilierilor juridici

Cursuri de perfectionare pentru consilierii juridici

As dori sa aflu unde as putea face niste cursuri de perfectionare pt. consilier juridic. Am auzit ca vor fi ceva cursuri la Mamaia in septembrie 2008 pentru juristi debutanti, daca stiti ceva si in legatura cu asta as dori detalii. Va multumesc!!
Cel mai recent răspuns: CLASOR CONSULT , Consilier juridic 21:29, 18 Octombrie 2009
Eu m-am inscris pt acest curs.Ati participat cumva..pt ca aveam nevoie de o parere......
M-as inscrie si eu..dar fiind din Constanta....
stiti cumva la cat se ridica costurile?
910 ron acesta de la poiana brasov plus 990 cazare si masa completa 4 zile
Succes. Va asteptam cu impresii si eventual noutati.

Dupa drum, problemele curente de la inceput de saptamana, ne puteti impartasi ceva din ceea ce s-a petrecut acolo?
Ultima modificare: Luni, 6 Octombrie 2008
Aurelian Cîcu, Consilier juridic

Alte discuții în legătură

- este obligatorie înscrierea în colegiul consilierilor juridici ... oanaportar oanaportar - Este obligatorie înscrierea în colegiul consilierilor juridici ? Bună ziua ! Vă rugăm să ne ajutați cu un răspuns cu privire la următoarea ... (vezi toată discuția)
Avocati de bussines? Iulian81 Iulian81 Va salut! Cam ce domenii de drept ar trebui sa cunosc la perfectiune pentru a deveni avocat de bussines? Si totodata unde as putea sa gasesc indrumatori ... (vezi toată discuția)
Incadrarea in munca monique32 monique32 Ma numesc Monica şi lucrez intr-un spital. Acum 4 ani am absolvit cursurile postuniversitare de specializare in Informatică şi am fost incadrată la ... (vezi toată discuția)