Forum Discuţii juridice Problemele profesionale ale ... Cursuri de perfectionare pentru consilierii juridici
Discuție deschisă în Problemele profesionale ale consilierilor juridici

Cursuri de perfectionare pentru consilierii juridici

As dori sa aflu unde as putea face niste cursuri de perfectionare pt. consilier juridic. Am auzit ca vor fi ceva cursuri la Mamaia in septembrie 2008 pentru juristi debutanti, daca stiti ceva si in legatura cu asta as dori detalii. Va multumesc!!
Ar fi foarte bine dak ne-ati impartasi din experienta dumneavostra..cei care ati participat.
Cred ca sunt destui cai care vor sa urmeze un curs de specializare..mai ales in domeniul dreptului, pt ca nu prea sunt
Si in doar 4 zile sa obtii o diploma de expert jurist...eceva, nu credeti?
......daca se stie ceva de urmatorul curs pentru jurist expert (locatie,taxe,durata,etc) va rog sa postati pe forum!
sunt foarte interesata!
multumesc!
Eu am gasit la eag.ro acest curs. Este posibil sa se mai tina odata.Si eu sunt foarte interesata, din pacate este singura societate care face cursuri de perfectionare pentru expert jurist, sau cel putin asa am gasit eu......
Ma scuzati ca intervin dar sunt nelamurita.
Expert Jurist?
Nu am mai auzit aceasta titulatura!
Si in ce domeniu al dreptului?
Pot sa ajung in 3-4 zile expert jurist in toate ramurile de drept?
Daca stiam mai demult nu mai pierdeam 4 ani prin facultate !
Da, in doar patru zile poti obtine o astfel de diploma.
Codul COR este 242904.Deci exista...B-)
Referitor la cei patru ani de facultate trebuie sa spun ca pentru a te inscrie la aceasta specializare tb sa ai studii superioare.Deci cei patru ani de facultate nu au fost in zadar....sau macar patalamaua nu:))