Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... CFP SE INREGISTREAAZA IN REVISAL CF H.G 500/2011?
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

CFP SE INREGISTREAAZA IN REVISAL CF H.G 500/2011?

Buna ziua,as dori sa stiu si eu
1. concediile fara plata a angajatilor se inregistreaza in Revisalul cel nou?
2.se inregistreaza ca si suspendare?
3.se inregistreaza cfp-urile,numai cele dupa 01.08.2011?
4. cu ce art se suspenda in noul Revisal?
Va multumesc
am cfp incepand cu data de 05.01.2012 pana pe 25.01.2012 si nu am transmis in revisal, decat abia azi pe 25 cand de fapt se termina si perioada de suspendare.Pot opera in revisal azi suspendarea din urma si totodata incetarea suspendarii?
Da, puteti face asa ceva ... deoarece termenul de transmitere a suspendarii c.i.m. este de 20 de zile lucratoare de la data suspendarii ....