Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale amenda neplatita firma
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

amenda neplatita firma

am o amenda neplaita la jandarmeri.. si vreau sa imi fac un srl.. trebuie platita amenda inainte ??
legea 61/1991 art 2 pct 15 :-?? care de fapt nu am savarsit`o dar .. i`am deranjat de la masa pe jandarmi si am fost plecat penru a putea face o contestatie..
Data viitoare sa va paziti cainele mai bine.
Stati linistit nu are nicio treaba cu cazierul fiscal si nici cu cel judiciar.