avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 419 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Magistraţi şi Admitere în ... Admitere SNG 2012
Discuție deschisă în Magistraţi şi Admitere în magistratură

Admitere SNG 2012

Stie cineva dupa ce carti trebuie sa invatam pt examenul de admitere la SNG?
Bună! Gata,s-a terminat și cu concursul și nimeni nu mai zice nimic..... Cei care ați intrat nu mai ziceți nimic.... cum este în activitate..... Așteptăm opinii....
babypissi a scris:

Bună! Gata,s-a terminat și cu concursul și nimeni nu mai zice nimic..... Cei care ați intrat nu mai ziceți nimic.... cum este în activitate..... Așteptăm opinii....


buna.
iar ce care nu au intrat...si vor sa mai incerce?aveti idee cand se va mai organiza un alt concurs?concurs?ca
Buna, daca stiti o fata care are nevoie de chirie , camera este 115 Euro, fara utilitati, in cartier Titan, statia de metrou 1 decembrie.
Este apartament cu 3 camere si se inchiriaza de la 1 ian. 2013.
babypissi a scris:

Bună! Gata,s-a terminat și cu concursul și nimeni nu mai zice nimic..... Cei care ați intrat nu mai ziceți nimic.... cum este în activitate..... Așteptăm opinii....


nu cred ca e vorba de rea vointa pur si simplu nu ai calc sau nu poti accesa forumul...gandeste te ca nu toti au calc personal cand se muta in alt oras
iar daca la inst se foloseste explorer cu atat mai putin...eu de ex la buc am exp atat la pc de acasa cat si la sng si nu pot accesa forumul
iar in activitate e muuuuuuulta munca, mai ales pt ultimul venit
Iti uram bafta..si cand ai timp, energie si dispozitie.. te rog sa ne mai povestesti cum e, ce mai faceti acolo.. eventual cum se face repartitia.

Alte discuții în legătură

Admitere sng 2013 DahliaNoir DahliaNoir Executivul a aprobat marti, 30.10.2012, in cadrul sedintei de guvern, proiectul de Hotarare pentru modificarea Hotararii Guvernului nr. 652/2009 privind ... (vezi toată discuția)
Sng 2011 renegation renegation M-am gandit ca mai sunt doar cateva zile din acest an si nu mai este nici o sansa ca SNG-ul sa afiseze vreo data pentru acest examen. Va atasez mai jos ... (vezi toată discuția)
In legatura cu admiterea inm pe viitor mer_123 mer_123 Daca(si numai daca) noul COD CIVIL cat si cel PENAL se vor aplica (se zvoneste ca se vor aplica prin anul 2011-2012) subiectele din 2013-2014 de la INM cat si ... (vezi toată discuția)