Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... URGENT GRESIT SALARIATI REVISAL - ALTA FIRMA
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

URGENT GRESIT SALARIATI REVISAL - ALTA FIRMA

Buna seara, va rog urgent un raspuns....
Am inregistrat in revisalul cel nou, salariati(contracte) pe firma X care nu trebuia, dar de fapt trebuia pe firma Y. Ajutati-ma va rog, cum pot sa sterg acei salariati (acele contracte) din firma X, ca sa le inregistrez in firma Y.
da, fisierul rvs aferent firmei X este raportat online.
Va multumesc mult de tot pentru raspunsuri - solutia finala este sa introduc din nou firma X cu salariatii pe care ii are.
cioc natalia a scris:

da, fisierul rvs aferent firmei X este raportat online.
Va multumesc mult de tot pentru raspunsuri - solutia finala este sa introduc din nou firma X cu salariatii pe care ii are.

In acest caz, faceti o adresa catre ITM si TeamNet sa stearga fisierul transmis gresit .... intrucat pe societatea X va aparea si salariatii inregistrati gresit si cei care ar trebui sa apara.