Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... cont bancar asociatie
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

cont bancar asociatie

sunt oblogate asociatiile de proprietari sa aibe cont curent bancar ,pt ca am incercat sa platesc intretinerea prin virament bancar si mi s-a spus ca nu au cont,,,
Pt. CRINA 1
Evitati asa zisele "banci mari" care au si costuri pe masura.
Cautati o banca care nu are comision lunar de administrare a contului pt. ca pentru virament bancar comisioanele sunt cam la fel la toate.

multumesc pentru sfat, nici eu nu am inteles de ce a fost aleasa aceasta banca ,uitandu-ma doar pe comisioanele din extrasul de cont si am sesizat ca sunt destul de piperate,dar asa am "mostenit-o "cum se spune si iaca-ta ca ne face doar probleme ultima culminand cu penalizari din partea Radet de 800 de lei.:(
Adriantot, moderator
Pentru a obtine sugestii cu denumirea bancilor pe care le foloseste fiecare asociatie, aveti la dispozitie mesageria privata.

:offtopic:Interventie moderator!
Va rog sa nu mai reluati mesajele integral prin citat. Dialogati normal ca si cum ati discuta fata in fata cu partenerii de dialog fara sa le repetati mereu vorbele.