Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... revisal modificare salar de la 670 la 700 lei
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

revisal modificare salar de la 670 la 700 lei

am inteles ca astazi este ultima zi de transmis la revisal modificare salar minim.
Am instalat varianta 508, dar nu stiu unde si cum trebuie modificat salariul minim.
buna ziua,
vreau sa va rog sa-mi spuneti la un srl cu un singur angajat in functia de conducator auto cu salariul de 720 lei(minim calificati)se modifica de la 1.01.2012 salariul?
Nu se modifica , decat daca la nivel de angajator exista coeficienti de ierarhizare aplicabili la salariul minim brut pe economie de 700 lei ....