avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 708 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... revisal modificare salar de la 670 la 700 lei
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

revisal modificare salar de la 670 la 700 lei

am inteles ca astazi este ultima zi de transmis la revisal modificare salar minim.
Am instalat varianta 508, dar nu stiu unde si cum trebuie modificat salariul minim.
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 11:55, 17 Februarie 2012
buna ziua,
vreau sa va rog sa-mi spuneti la un srl cu un singur angajat in functia de conducator auto cu salariul de 720 lei(minim calificati)se modifica de la 1.01.2012 salariul?
Nu se modifica , decat daca la nivel de angajator exista coeficienti de ierarhizare aplicabili la salariul minim brut pe economie de 700 lei ....

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Export revisal mitrofan emilia mitrofan emilia Nu se poate face exportul din versiunea noua a revisalului. Daca a reusit cineva va rog sa ne explice si noua. Multumesc. (vezi toată discuția)
Generare registru revisal nicotorok nicotorok Buna ziua, Ma poate ajuta cineva? Am generat Registrul, l-am salvat dar icoana salvata era una alba, fara nici o denumire, are intr-adevar terminatia .rvs dar ... (vezi toată discuția)
Revisal modificat 16.08.2011 Irmuresan Irmuresan Imi spune si mie cineva, va rog, cum se genereaza fisierul xml in noua forma de revisal? (vezi toată discuția)