Forum Discuţii juridice Poliţe de asigurare, reasigurare ... DESPAGUBIRE RCA
Discuție deschisă în Poliţe de asigurare, reasigurare şi probleme juridice conexe

DESPAGUBIRE RCA

In urma cu o saptamina,sora mea a avut un accident ,in acel accident a murit ea,viitorul ei sot si un prieten,vinovat de accident a fost prietenul ei deoarece a intrat frontal intr-un tir.Are drept la despagubire RCA,daca da , cine poate cere despagubire? Multumesc .

dl avocat nu mi-a cerut nici un ban ceea ce m-a surprins, m-a asigurat ca merge dinsul si plateste analizele la medicina legala ca sa avem toate actele la dosar cit mai repede si sa poata incepe procesul.