Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... spor doctorat
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

spor doctorat

care este baza legala a acordarii sporului de doctorat in cazul in care nu ni se aplica legea salarizarii si nu avem nici contract colectiv de munca la nivel de unitate?
eu vorbesc de momentul si actele normative de care ne putem ajuta la acest moment, in care din pacate nu este stipulat sporul de doctorat
pe viitor trebuie sa fie stipulat si acest spor i
In prezent nu aveti temei legal de acordare.