Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Drepturile elevului
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Drepturile elevului

Buna ziua! am si eu o intrebare....
Este posibil sa te inchida in scoala si sa nu te lase sa iesi afara in timpul pauzelor fara sa fie un cadru medical si magazin propriu in scoala din care sa iti cumperi alimente si lichide?
In ce judet sunteti?