Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... declaratia de avere a unui politist
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

declaratia de avere a unui politist

Are idee cineva de unde se poate cere declaratiile de avere ale unui politist pe care il banuim ca ar fi corupt????????????
sigur ca puteti vizualiza declaratia de avere a politistului.
fiecare functionar public are declaratia de avere pe net.
Poliţistul este funcţionar public cu statut special şi, ca orice alt funcţionar public din România, are obligaţia declarării averii şi a intereselor. Găsiţi toate aceste declaraţii pe portalul declaraţiilor de avere şi interese al Agenţiei Naţionale de Integritate.
[ link extern ]