Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Firma cu plante etnobotanice (droguri legale)
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Firma cu plante etnobotanice (droguri legale)

Buna ziua,
as dori sa-mi deschid o firma care se ocupa cu comercializarea plantelor etnobotanice (droguri legale). Imi puteti spune va rog, daca am nevoie de o autorizatie speciala pt acest lucru sau e de ajuns sa-mi deschid o societate normala cu domeniul de activitate vanzarea cu deamanuntul?
Multumesc anticipat!
Din acest motiv v-am trimis la lege, ca sa fiti pe deplin lamurit.
M-ar interesa si pe mine acest subiect , referitor la deschiderea unui magazin de plante etnobotanice . Nu am reusit sa ma lamuresc la ce cod CAEN s-ar incadra aceasta activitate ...si nici nu am aflat clar ce autoritazii trebuiesc ...
Ne poate ajura cineva cu un raspuns mai detaliat ?
Multumiri anticipate !
aveti pe acest site multe informatii
[ link extern ]