Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Revisal. Transferul bazei de date de pe un calculator ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Revisal. Transferul bazei de date de pe un calculator pe altul.

Buna ziua
va rog daca ma poate ajuta cineva :
cum pot transfera baza de date din revisal de pe un calculator pe altul (nu mai folosesc calculatorul pe care avean programul revisal)
va multumesc
Eroare nepravazuta
could not instantia CacheProvider
NHibernate.Caches.SysCache.SysCacheProvider,NHibernate.Caches.SysCache,
Version=3.1.0.4000,Culture=nutral,PublicKey Token=6876f2ea66c9f443
Aceasta este eroarea care imi apare cand deschid revisalul ,iar cand inchid eroarea mi se inchide si programul.
Solutiile de rezolvare a erorii ”Could not instantiate CacheProvider” primite la accesarea opţiunilor ”Contracte” sau ”Salariați” le gasiti la pag.11 accesand link-ul de mai jos
[ link extern ]