Forum Discuţii juridice Impozite, taxe şi timbrul de ... Informare plata timbru mediu
Discuție deschisă în Impozite, taxe şi timbrul de mediu 2013. Legalitate şi interpretare juridică

Informare plata timbru mediu

Bună ziua.
Cum știi dacă trebuie să plătești timbrul de mediu?
De exemplu o mașină cumpărată din România în 2006 în leasing. Îmi cer scuze dacă a mai fost o discuție pe temă această, eu nu am găsit.
Am inteles. Multumesc pentru raspuns.