avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 583 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Fonduri europene, finanţări ... program Kogalniceanu 2013
Discuție deschisă în Fonduri europene, finanţări nerambursabile, grant-uri

program Kogalniceanu 2013

imprumutul acordat prin program trebuie restituit in decembrie 2013 sau se acorda pentru un an ?
Cel mai recent răspuns: Daniela Bolog , Consultant credite si finantari 21:21, 15 Iunie 2013
Va reamintesc ca aceste nelamuriri le puteti rezolva direct cu OTIIMMC competent in solutia dvs, sau cu ministerul!!!


Interventie Moderator:

Va rog sa nu mai incarcati inutil acest topic cu problemele dvs, daca nu exista solutii legale aplicabile si daca nu aveti un raspuns din partea autoritatilor in domeniu.

Aici se pot cere consultatii nu se rezolva probleme specifice unuia sau altuia.

Luati in considerare ca ultima atentionare.
Cu tot respectul, sper sa intelegeti rolul acestui forum si sa cititi regulamntul.
Ultima modificare: Sâmbătă, 15 Iunie 2013
Daniela Bolog, Consultant credite si finantari

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Programul "mihail kogãlniceanu" ContSters257414 ContSters257414 [i]IMM-urile pot accesa, din [b]4 aprilie[/b], prin programul \\"Mihail Kogălniceanu\\", o linie de credit de 400.000 de lei anual/întreprindere cu dobânda ... (vezi toată discuția)
Programul kogalniceanu oloiniucoctavionut oloiniucoctavionut cine poate sa-mi spuna mai multe despre acest program: adica in cat timp trebuie rambursati banii sau conditiile de acordare.mentionez ca eu am o societate cu ... (vezi toată discuția)
Program "kogalniceanu" jeorj jeorj stie cineva, cum se incarca mai multe pagini scanate (de exemplu balantele, bilanturile) in acest ... (vezi toată discuția)