Forum Discuţii juridice Fonduri europene, finanţări ... program Kogalniceanu 2013
Discuție deschisă în Fonduri europene, finanţări nerambursabile, grant-uri

program Kogalniceanu 2013

imprumutul acordat prin program trebuie restituit in decembrie 2013 sau se acorda pentru un an ?
Va reamintesc ca aceste nelamuriri le puteti rezolva direct cu OTIIMMC competent in solutia dvs, sau cu ministerul!!!

Interventie Moderator:

Va rog sa nu mai incarcati inutil acest topic cu problemele dvs, daca nu exista solutii legale aplicabile si daca nu aveti un raspuns din partea autoritatilor in domeniu.

Aici se pot cere consultatii nu se rezolva probleme specifice unuia sau altuia.

Luati in considerare ca ultima atentionare.
Cu tot respectul, sper sa intelegeti rolul acestui forum si sa cititi regulamntul.
Daniela Bolog, Consultant credite si finantari