Forum Discuţii juridice Problemele profesionale ale ... Roba in cazul consilierului juridic
Discuție deschisă în Problemele profesionale ale consilierilor juridici

Roba in cazul consilierului juridic

Ce trebuie ca un consilier juridic sa poata sa poarte roba in instanta si cand se poate inscrie si unde?
Si de unde se poate comanda roba? Pana la urma, pentru consilierii juridici, roba este obligatorie in incinta tribunalului?
nu este obligatorie