Forum Discuţii juridice Funcţionarii publici şi ... Studiile necesare pentru ocuparea unui post de ...
Discuție deschisă în Funcţionarii publici şi problemele lor juridice

Studiile necesare pentru ocuparea unui post de inspector antifraudã

Am terminat anul acesta la zi la UPG Ploiesti Stiinte administrative specializarea administratie publica se considera ca am studii superioare superioare juridice?

Va multumesc pentru raspuns