Forum Discuţii diverse Răspunsuri în comunitate Ce lege permite strainilor sa cumpere teren in Romania?
Discuție deschisă în Răspunsuri în comunitate

Ce lege permite strainilor sa cumpere teren in Romania?

va rog, spuneti-mi ce lege permite strainilor sa cumpere teren agricol persoana fizica si, sau juridica.
Cum putem stopa instrainarea pamantului stramosec, pentru ca m-am speriat cand am vazut la stiri, cum un italian a ucis la "vanatoare" CINCI MII de CIOCARLII !
Buni investitori au mai venit in Romania !
nicu-sor a scris:

Cum putem stopa instrainarea pamantului stramosec, pentru ca m-am speriat cand am vazut la stiri, cum un italian a ucis la "vanatoare" CINCI MII de CIOCARLII !

relaax, dont uori... dă gavărnmănt hez progrăm, hez vijăn:whistle:

[ link extern ]