Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... Credit bancar neplatit in Anglia
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

Credit bancar neplatit in Anglia

buna ziua. Am o nelamurire legata de un credit bancar facut in Londra . am creditul de 1.2 ani facut pe o suma de 5 000 lire . mai am de achitat suna de 3600 lire ... in cazul in care voi pleca din Anglia si raman cu datorii la banca ..care sunt riscurile mele ... ma poate cauta si in Romania pentru achitarea creditului sau voi avea probleme decat pe teritoriul Angliei ?? va rog astept un raspuns . va multumesc
Bine (logic si normal) ar fi sa platiti.

gi-jane2, moderator
Declarati falimentul personal , in Anglia este posibil ! Succes