Forum Discuţii juridice Dreptul, calculatorul meu şi ... Un site pentru probleme cu calculatorul
Discuție deschisă în Dreptul, calculatorul meu şi internetul

Un site pentru probleme cu calculatorul

Buna ziua!

Stiti dv. unde exista un sait pe Internet unde se dau raspunsuri prompte(nu sa asteptam cu zilele raspunsul) cum e avocatnet.ro-lauda lui-in care sa primesc raspuns la intrebarile mele privind probleme cu calculatorul?Deci care e adresa acestui sait?
Vav multumesc.
DeltaSearch se dezinstaleaza cu AdwCleaner. Pe urma trebuie schimbat motorul de cautare in Firefox si Chrome.
tgeorgescu, utilizator
Eu utilizez Norton si mi se pare foarte bun.
Norton trebuie cumparat din nou in fiecare an, iar antivirus piratat nu se merita, ca poate in orice moment refuza sa mai functioneze. Exista antivirusi buni, gratuiti.
tgeorgescu, utilizator