Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Ultima cale de atac
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei penale - reguli, acte, termene, căi de atac

Ultima cale de atac

Dupa respingerea cererii de revocare a sentintei , nu cumva mai este o cale de atac ?
INCREDIBIL....Si eu am fost convins de cineva......Acum stiu in ce directie sa merg si va multumesc foarte mult !